Logo
HARMONIJAĀRSTU PRAKSE
LV
EN
RU
SākumsPar MumsPieteikt Vizīti
Logo
HARMONIJAĀRSTU PRAKSE
PakalpojumiCenrādisKontakti
SIA ĀRSTU PRAKSE HARMONIJA apvieno sevī dažādu nozaru profesionālus speciālistus ar ilggadēju pieredzi. Esam apvienojušies komandā, lai rūpētos par sievietes veselību dažādos tās dzīves posmos, respektējot katra dzīves posma īpašās vajadzības. Zinošu, atsaucīgu un iejūtīgu profesionāļu komanda ir gatava rūpēties par jums un sniegt savas zināšanas. Rūpes par veselību ir dārgākais un vērtīgākais, ko varam dāvināt paši sev.
Komanda
Kristīne ĶempeĀrsts ginekologs, ultrasonogrāfijas speciālists, kolposkopijas speciālistsSniedz ambulatoras konsultācijas ginekoloģijā un dzemdniecībā. Veic grūtnieču ambulatoro aprūpi. Ir pieredzējis speciālists ginekoloģiskajā un grūtnieču sonogrāfijā, veic skrīningizmeklējumus. Ir 8 gadu pieredze neatliekamajā ginekoloģijā, kas gūta RAKUS Gaiļezers. Veic kolposkopijas izmeklējumus. Papildinājusi zināšanas ginekoloģiskās endokrinoloģijas skolā Itālijā, kā arī izgājusi reproduktīvās endokrinoloģijas apmācības kursu Anglijā. Iegūtā pieredze ļauj sekmīgi risināt dažāda rakstura ginekoloģiskas problēmas. Savas zināšanas regulāri papildina starptautiskās konferencēs un kursos Eiropā. Ir vairāku starptautisku organizāciju biedrs.
Kristīne StrazdiņaĀrsts ginekologs, ultrasonogrāfijas speciālistsSniedz ambulatoras konsultācijas ginekoloģijā un dzemdniecībā. Veic ginekoloģiskas ultrasonogrāfijas. Ir 11 gadu pieredze darbā dzemdību nodaļā, ko sekmīgi izmanto ambulatorajā grūtnieču aprūpē . Pēdējos 8 gadus specializējas operatīvajā ginekoloģijā. Savas zināšanas regulāri papildina starptautiskās konferencēs un kursos. Ir vairāku starptautisku organizāciju biedrs.
Dace PravaineĀrsts ginekologs, ultrasonogrāfijas speciālists, kolposkopijas speciālistsSniedz ambulatoras konsultācijas ginekoloģijā un dzemdniecībā. Veic grūtnieču ambulatoro aprūpi. Ir 10 gadu pieredze neatliekamajā ginekoloģijā, kas gūta P. Stradiņa KUS. Veic kolposkopijas izmeklējumus. Pēdējos gados iegūtas papildus zināšanas un pieredze, strādājot BKUS Ģenētikas centrā. Veic ultrasonogrāfijas izmeklējumus ginekoloģijā un dzemdniecībā, augļa skrīninga izmeklējumus , kā arī veic I trimestra risku pārrēķinus.
Irina Jepifanceva-VaišļaFizioterapeitsSpecializējas mugurkaula un stājas traucējumu ārstēšanā, grūtnieču vingrošanā un jauno māmiņu izglītošanā, kā arī strādā ar bērniem no 7 gadu vecuma. Izmanto mīksto audu tehnikas, manuālās terapijas un vingrošanas fizioterapijas metodes. Sertificēta fizioterapeite, specialitāte iegūta 2006. gadā. Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedre.
Marika BorovskaNeonatalogsNeonatalogs ar 10 gadu pieredzi stacionāra darbā, no 2015. gada galvenais neonatalogs Siguldas slimnīcas dzemdību nodaļā. Konsultē jaundzimušos mājdzemdību bērnus, dodas mājas vizītēs, veic zīdaiņu ambulatoro novērošanu.
Laila SiliņaĀrsts, uztura speciālistsStrādā ar pacientiem ēšanas traucējumu gadījumā, koriģē svaru emocionālas ēšanas un kompulsīvas pārēšanās gadījumā, palīdz pacientiem, kam aktuāla svara korekcija hronisku saslimšanu gadījumā, palīdz pailnveidot sportistu uzturu. Apgūta biheivoriālā terapija ēšanas traucējumu ārstēšanai.
Dagnija SavickaRezidens - EndokrinologsSniedz terapeita un endokrinologa konsultācijas, diagnosticē un ārstē iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbības traucējumus, kā arī veic profilaktisku izmeklēšanu. Konsultē pacientus no 18 gadu vecuma.